загрузка...


Кримінальний світ і радянська міліція 60-их добре знають двох авторитетних злодіїв з Одеси. Досвідчені та невловимі злочинці стали справжнім головним болем для правоохоронних органів. Зухвало, з неординарним почуттям гумору, вони завжди продумують до дрібниць свої операції і виходять сухими з води. Але вік бере своє, і «джентльмени удачі» вирішують припинити злодійську кар’єру. Остання справа вони мають намір зробити пограбуванням століття, підключивши найталановитіших молодих злодіїв всієї країни. В команду грабіжників запрошена легендарна злодійка Фирочка Танцорка.

Мета злочинного угруповання-скрипка Страдіварі, подарована Давидові Ойстрах королевою Британії. Віртуозний скрипаль зі світовим ім’ям підкорив своїм талантом царську особу, яка вирішила подарувати цінний раритет талановитому музиканту на його шістдесятиріччя. Злочинці дізнаються, що подарунок будуть перевозити з Москви в спеціальному, добре охоронюваному поїзді. Про майбутнє пограбування дізнаються співробітники карного розшуку. Серіал Невловимі 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Для запобігання викрадення, в банду впроваджується оперативний співробітник міліції Олексій Терентьєв. Плани злодіїв і міліції руйнуються, коли Олексій закохується в красуню Фірочку.

Режисер: Володимир Виноградов (II)
Актори: Оксана Фандера, Олександр Ликов, Сергій Газаров, Юрій Стоянов, Євген Березін, Таїсія Шипілова, Микола Сороканов, Максим Ємельянов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress