загрузка...


«Ніколи не кажи ніколи» — новий мелодраматичний серіал російського виробництва, події якого розгортаються в 90-ті роки. У центрі подій опинилася молода дівчина, яка намагалася пробитися на естраду. Вона виконувала пісні і мріяла про славу і успіх. У непрості 90-ті роки це було складно зробити. Дівчина була з найпростішої сім’ї, яких в ті роки було безліч. Вона жила в невеликому місті і практично не мала перспектив на майбутнє. Дівчина вчилася на бібліотекаря, але в душі розуміла, що це не те, чим вона хоче займатися все своє життя. Вона плекала мрію одного разу стати співачкою і прославитися, але розуміла, що зараз у неї немає для цього ніякої можливості.

Тим не менш, Таня не впадала у відчай і не опускала руки. У неї була мрія і мета. Від природи вона володіла красивим і сильним голосом. Вона вражала всіх, хто чув її. Вона писала сама пісні, в яких оповідала про своє життя. Вона була щирою і справжньою, і саме ця справа її унікальною і особливою на тлі інших. Зрештою, вона домоглася бажаного. При тому вона змогла зберегти внутрішню красу і чистоту. Світське життя анітрохи не змінило її. Серіал Ніколи не кажи «ніколи» (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На її життєвому шляху виникали різні складнощі, які вона героїчно долала. Тільки велика сила волі допомагає дівчині домогтися бажаного. Вона була мужньою людиною, якого не лякали труднощі.

Режисер: Олександр Кананович
Актори: Дар’я Щербакова, Євгенія Малахова, Іван Жидков, Анатолій Руденко, Антон Філіпенко, Ілля Єрмолов, Яків Шамшин, Сергій Кошонин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress