загрузка...


Мріючи про щастя, наївна дівчина з невеликого села приїжджає в столицю. У Москві відбувається доленосна зустріч. Інтелігентний професорський синок справляє незабутнє враження. Різниця в соціальному становищі не є перешкодою для закоханої пари. Схиляючись перед неординарними талантами коханого, Томочка звалює на себе тягар домашніх турбот. Кар’єра перспективного Воліна набирала обертів. Звільнений від побутових негараздів співробітник дослідницького інституту повністю занурюється в написання дисертації.

Отримане визнання в науковому середовищі негативно позначається на самовпевненого Володимирі. Злоупотребляющий алкоголем вчений став розпускати руки. Час йшов. Змучена домогосподарка ні з ким не могла поділитися тяготами. Черговим ударом стає новина про відрахування Насті з елітної гімназії за неуспішність. Викликаної в школу матері довелося вислухати численні скарги вчителів. Стався в кабінеті директора нервовий зрив дає вихід накопичилася емоціям. Несподівана сповідь пробуджує в серці Ільїна почуття. Тамара не готова відповісти взаємністю. Про зроблене колишнім військовим пропозиції незабаром доводиться згадати.

Жорстокі побої змушують подати документи на розлучення. Відсутність роботи і квартири змушують жінку переїхати разом з дочкою до Євгена. Серіал Новий чоловік (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Устюгов
В ролях: Ксенія Кутепова, Сергій Маховиков, Марат Башаров, Світлана Немоляєва

загрузка...