Частенько буває так, що в переддень Нового року ми чітко усвідомлюємо все те, що відбувається з нами зараз, знаємо, що рік підходить до кінця, а значить, попереду чекає лише порожнеча, незвіданість. Дівчина по імені Віра, яка є головною героїнею серіалу Новорічний рейс, зуміла знайти своє щастя в особі чудового чоловіка, який займає посаду режисера — людини, що спеціалізується на фільмах. Він успішний і амбітний, цілеспрямований. Однак не все так гладко. За збігом обставин, зустрічати прихід Нового року вона змушена самотужки.

Чоловік каже дівчині, що в цей момент буде перебувати на зйомках, хоча у самого в голові зовсім інші думки про проведення часу в момент торжества. Брат жінки знаходиться в іншому місті, в точності так само, як і її син. Дівчина готова вирушити до них, в культурну столицю, місто Санкт-Петербург. Проте в глибині душі вона відчуває, що візит цей марний, зед там її особливо ніхто не чекає і не потребує в ній. У зв’язку з цим та повертається. Серіал Новорічний рейс 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

По дорозі додому, перебуваючи в аеропорту, випадковим чином вона змінює свій багаж на багаж якогось архітектора. Однак це не головний сюрприз цього вечора. Доля грає з багатьма злий жарт, пов’язуючи всіх в одне ціле. Кому судилося знайти щастя?

Режисер: Нана Джорджадзе
В ролях: Оксана Фандера, Світлана Ходченкова, Марат Башаров, Сергій Чонішвілі, Дмитро Міллер, Олег Долін, Ірина Гриньова, Марія Антонова, Любов Аксьонова, Ельвіра Волошина

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress