загрузка...


«Одне життя на двох» — новий детективний мелодраматичний серіал російського виробництва, в центрі подій якого виявився молодий хлопець Арсеній. Він приїхав до Москви з маленького провінційного містечка в надії влаштувати своє життя кращим чином. І незабаром тут, в столиці, він знайомиться з чарівною дівчиною і закохується в неї. Він упевнений, що Настя — це любов всього його життя, що ніколи в житті він більше не зустріне іншої дівчини, яка так само западе йому в серце. Дівчина відповідає йому взаємністю. Між молодими людьми спалахує іскра, і їхні стосунки починають стрімко розвиватися.

Обидва окрилені цією любов’ю впевнені, що так буде все життя. Здавалося б, ця історія повинна вирішитися найкращим чином. Але є одна істотна перешкода. Родина Насті категорично проти такого союзу. Вони впевнені, що Арсеній абсолютно не підходить їх дівчинки і що вона гідна кращого. Рідні готові на все, щоб розлучити закоханих. Одночасно з тим розгорається конфлікт кількох поколінь, що ще сильніше ускладнює бажання Насті і Арсенія бути разом. Одна з ворогуючих сторін, в кінцевому підсумку, вирішується на злочин. Часом люди бувають занадто жорстокими, коли від цього залежить досягнення власних цілей. Родичі не змогли розділити майно в мирному порядку. Постійні сварки і скандали досягли свого піку.

В результаті хтось вбиває дідуся і бабусю Насті. І саме вбивство стає центральною подією даної історії. Головним і, на жаль, єдиним підозрюваним у вбивстві виявляється саме Арсеній. Серіал Одне життя на двох всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рауф Кубаєв
Актори: Артем Крилов, Аліса Лозівська, Анна Каменкова, Тетяна Лютаєва, Олександр Зельскій, Катерина Панасюк, Борис Чистяков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress