Влітку 1980 року медперсонал пологового будинку і визирають з вікон цікаві матусі з захопленням спостерігали за тим, хто в’їжджає у двір кортежем сигналячи машин. Щасливий директор столичного гастроному приїхав забрати кохану дружину з новонародженою донькою. Оберемок червоних гвоздик, кілька пляшок шампанського і подаровані коробки шоколадних цукерок викликали бурю емоцій. На тлі виявленої попереднім батьком небаченої щедрості, непоказний співробітник ОБХСС зі скромним букетиком квітів виглядав скнарою. Батьки з малюками роз’їхалися по домівках, не здогадуючись, як в майбутньому переплетуться їх долі.

Яхонтовы готувався відзначити п’ятирічний ювілей чарівної Маші. Зроблений на замовлення торт з казковими героями і купу подарунків справили на іменинницю враження. По-іншому проходило свято у Удальцових. Неповноцінне харчування маленького Іванка та брак необхідних вітамінів приводять до появи у дитини хронічних захворювань. Серіал Однолюби 1 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спроби Лариси дістати дефіцитні товари закінчуються скандалами. Принциповий Микола, будучи затятим борцем з розкрадачами державного майна, що не дозволяє рідним порушувати встановлені ним порядки.

Режисер: Алеко Цабадзе
В ролях: Іван Стебунов, Олександр Робак, Тетяна Черкасова, Федір Лавров, Олександра Урсуляк, Поліна Сыркина, Максим Лагашкін, Михайло Євланов, Галина Петрова, Олександр Новин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress