загрузка...


Ольга-звичайна жінка, якій нещодавно стукнуло тридцять сім років. Нещасній героїні доводиться самостійно виховувати двох підлітків, але не тільки діти приносять їй масу труднощів. Разом з Олею проживає її старий таточку, що страждає від алкогольної залежності, який регулярно змушує єдину дочку занурюватися в стан шоку. Жінка працює в простецькому салоні, де отримує мізерну зарплату, тому безхмарне її життя складно назвати. Але дамочка не сумує. Від природи вона володіє прекрасним почуттям гумору, що дозволяє їй дивитися на побутові складнощі з великою часткою іронії.

Терентьєва робить все, щоб спадкоємці відчували себе щасливими, і постійно дає їм слушні поради. Хоча Аня вважає, що може прожити без матусиних підказок, так як вона сама вже доросла. Тимофій також проявляє характер і вважає з себе справжнього мужика. Він навіть періодично голиться, щоб скоріше з’явилася щетина. Серіал Ольга 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Не відстає від дітей і Юрій Геннадійович, який не може забути спортивного минулого і з тугою заливає власне горе алкоголем. Та вже, з такою сімейкою складно не збожеволіти, але дивним чином героїня при здоров’ї.

Режисер: Олексій Потрібний, Ігор Волошин
Актори: Яна Троянова, Ксенія Суркова, Сергій Романович, Мухаммед Абу-ризики, Аліна Алексєєва (II), Василь Кортуков, Максим Костромикін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress