загрузка...


Оксана живе самостійно. Давно, будучи крихіткою, вона виявилася без піклування родичів, а мама перестала піклуватися про неї. Дівчинку направили в дитячий будинок, де було не тільки самотньо, але іноді доводилося вирішувати з оточуючими питання особистих принципів. Хлопчик Петя розділив з нею проблемні моменти тих років, кинуті діти здружилися і стали кращими приятелями. Протягом багатьох років він був її вірним захисником перед хлопцями, неодмінно підтримував у різних суперечках. Подорослішавши, хлопець сподівається на взаємність, мріє про спільне майбутнє, спільний дім.

У Оксани інші пріоритети, їй необхідно пізнати справжнє сімейне життя з благополучним чоловіком. Вона знайомиться з Сашком, у нього повна сім’я, приємні батьки. Олександр оточує подружку увагою, на побаченнях підносить сюрпризи і квіти. Закохана дівчина байдужа до цієї людини, вона бажає вірити в щирі почуття і представляє в мріях тепло рідного вогнища тільки з ним.

Петро здивований, пригнічений, але для неї він залишається лише близьким другом. Скороминуща любов змінює придумані плани для всіх, попереду молодь чекають непрості випробування. Серіал Опале листя (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гліб Якубовський
В ролях: Анастасія Дубровіна, Денис Нурулін, Дмитро Єгоров (III), Ксенія Кузнєцова, Лариса Маршалова, Світлана Нікіфорова, Марта Голубєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress