Головний герой серіалу успішних хірург Кузнєцов Герман, спеціалізується він на нейрохірургії і в цій області давно показав себе професіоналом, людиною знають свою справу. Колишня дружина і чотирнадцятирічна донька Настя отримують від нього постійну допомогу, ніколи ні в чому він не відмовляє своїм рідним. У свої 45 років він ще користується популярністю у жіночої статі і не рідко користується своєю харизмою, щоб пофліртувати з якоюсь красунею. Як-то коли Кузнєцов їхав по дорозі додому з ним трапляється неприємна ситуація, яка потім переростає в серйозну справу, від якого т буде залежати життя нейрохірурга.

Почалося все з важкої аварії випадковим свідком, якої став Герман. П’яна, неадекватна дівиця Сундукова Ірина на своєму автомобілі врізався в легковик, в якій знаходилися сімейна пара з дитиною. Чоловік з дружиною вмирають миттєво, дитину ж встигає врятувати дивом опинився на місці аварії Кузнєцов. Серіал Особисті обставини 1 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина, яка винна у трагедії починає качати свої права, стверджуючи, що вона не винна, що її батько олігарх і їй нічого не буде. Щоб якось заспокоїти дівчину і зняти з неї пиху Кузнєцов дає їй ляпаса.

Режисер: Олексій Лебедєв
В ролях: Володимир Меньшов, Олеся Судзиловська, Андрій Соколов, Валентина Лукащук, Ігор Ніколаєв, Неля Попова, Іван Краско, Філіп Чевычелов, Ірина Сотикова, Тетяна Ткач

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress