загрузка...


Ідеальні взаємини в родині, що навколишні бачать саме в такому ракурсі, не завжди є дійсно такими. Часто між подружжям виникають складнощі, про яких ніхто не знав. Щодня життєву ілюзію намагається відтворити в сім’ї знаменитий професор та науковець Володимир Колосків. Чоловік вважає, що усі в нього складається ідеально. Адже йому вміло вдається проживати свої роки так, як він хоче. Вдома він коханий чоловік і батько, а на роботі всіма шанований і шанований співробітник з цінними ідеями. Його дружина всіляко намагається догодити чоловікові і не задає зайвих питань, тому що довіряє і не дозволяє засумніватися в поважному суспільством людині.

Дочка вже доросла і в неї свої підліткові труднощі. Але Володимир Сергійович ретельно приховував від сім’ї роман із секретаркою на ім’я Елеонора на стороні. Щодня він виходив з дому раніше покладеного часу, мотивуючи це тим, що йому необхідно зібратися з думками перед початком робочого дня, а сам йшов до коханки. Так тривало б далі, поки його дружина не дізналася про інтрижку дружина.

І дівчина Еля добавок, знайшла хлопця і вирішила порвати зв’язок з Колосковым. Але з цим положенням справ чоловік не погоджується і хоче повернути собі зону комфорту, як раніше. Серіал Особистий простір (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Станіслав Мітін
В ролях: Юрій Батурин, Юлія Ауг, Ганна Лутцева, Федір Лавров, Георгій Тараторкін, Лариса Мальована, Ігор Ясуловіч, Володимир Шахіджанян, Михайло Гаврилов, Дарина Шевчук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress