Назва серіалу грунтується на грі слів, оскільки в даному випадку Магикян — це не індіанська народність, а вірменське прізвище. Карену Магикяну 45 років, у нього є сім’я, яка складається з дружини і трьох дочок. Коли людина досягає такого віку, йому важко змінюватися і виправлятися, оскільки вже сформована чітка система цінностей. Карен не помічає, що вже почав старіти за останні півтора десятка років. Разом з тим, він вважає себе сучасною людиною, що йде в ногу з часом. Але у нього немає електронної пошти, а телефон має чорно-білий екран.

Карен не має спадкоємця чоловічої статі, а значить, його вважають останнім з сімейства Магикян. Але цим його унікальність не обмежується — він один з тих, що залишилися в обмеженій кількості людей, які ніколи не відправляли електронні листи та не спілкувалися по скайпу.

Крім того, Карен Магикян не збирається підлаштовуватися під досить мінливий світ тільки тому, що так поводяться всі оточуючі його люди чи так вимагає час. Серіал Останній з Магикян 5 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Резо Гігінешвілі, Акаки Сахелашвили
В ролях: Грант Тохатян, Ганна Ардова, Андрій Бурковський, Елен Касьяник, Аліна Грінберг, Луїза-Габріела Бровіна, Баймурат Аллабериев, Наталія Вдовіна, Олександр Феклістов, Аміна Хасанова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress