загрузка...


«Острів» — комедійний серіал на телеканалі ТНТ, події якого розгортаються на невеликому острові. На місце прибула знімальна команда і група учасників. За ідеї програми учасникам треба буде жорстка боротьба один з одним, а так само з дикими умовами проживання. Вони будуть отримувати завдання, які повинні виконати. І кожне успішно виконане завдання збільшує їх грошовий рахунок. Так само вони будуть заробляти рейтинг, виходячи з відгуків глядачів. Учасники розділяться на дві команди і постараються вижити в диких умовах і виконувати всі завдання.

Пристосуватися до життя далеко від цивілізації і не маючи ніяких засобів комунікації буде не просто, але заради перемоги в проекті учасники готові випробувати себе. Їм належить самостійно знайти місце, придатне для життя і облаштувати його так, щоб воно було схоже на житло. Учасники будуть самостійно добувати їжу і харчуватися тільки тим, що їм вдасться знайти за день. Кожен учасник упевнений, що впоратися з поставленим перед ним завданням. Він упевнений, що саме він здобуде перемогу. Коли учасники тільки прибули на острів, все здалося їм цілком зрозумілим і не складним. Серіал Острів на ТНТ 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

До того ж учасники були впевнені, що знімальна команда завжди буде десь поблизу, і в разі непередбаченої або незрозумілій ситуації завжди можна до них звернутися. Учасники були готові до цього випробування, і їх ніскільки не бентежило перебувати під прицілом камер цілодобово.

Режисер: Артем Насибулін, Михайло Старчак, Олександр Наумов
Актори: Яніна Студилина, Денис Косяков, Ірина Вилкова, Кирило Мелехов, Анастасія Асєєва, Анфіса Вистингаузен, Євген Кулик, Григорій Калінін, Роман Хан, Олеся Жураковська

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress