Багатосерійний фільм Євгена Звездакова «Павук» про Москві 1967 року і сищика Черкасове, який розслідує загадкова справа про вбивства радянських манекенниць. У кожній серії фільму з’являється нова жертва, і майору Черкасову та його команді доводиться розслідувати незвичайне злочин. А почалося все з манекенниці в червоному платті. Черкасов майже бере вбивцю, але той зводить рахунки з життям. Але відразу з’являється й інша жертва, і сищик відправляє в Будинок моди свого агента — починаючу манекенницю Соню Тимофєєву.

Але маніяк продовжує душити красивих дівчат з Дому моди, розслідування буксує, і Черкасов змушений постійно відпускати спійманих злочинців. Може американський журналіст Майкл Коттем приведе його до сліду? А поки Соня Тимофєєва активно працює у Будинку моди і намагається вивідати таємниці у всіх його співробітників. Серіал Павук 1 сезон (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але знову чергова жертва хитрого павука. За вбивство Оксани Захарченко заарештовують завідувача магазином і незабаром також відпускають, так як в парку знайдено задушеною Регіна. Черкасов починає здогадуватися про хитросплетіння павука.

Режисер: Євген Звездаков
В ролях: Андрій Смоляков, Марина Александрова, Юрій Чурсін, Костянтин Демидов, Володимир Вольнов, Леся Кудряшова, В’ячеслав Мітягін, Ярослава Базаева, Олександра Ревенко, Володимир Юматов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress