Серіал Пекар і красуня 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Андрій простий хлопець з Малаховки за професією пекар. Олександра Ларіна молода дівчина, суперзірка, спадкоємиця багатомільйонного стану. Доля зводить молодих людей в туалеті ресторану, і після зустрічі в такому незвичайному місці, між хлопцем і дівчиною зав’язуються романтичні відносини. Життя Андрія зміниться кардинально. Він потрапляє в закулісний зоряний світ, насичений дорогими світським тусовкам, морем спокус і настирливими папараці. Побачить вечірки в стилі «Великого Гетсбі», побуває в столиці Великобританії. Відчує на собі в переваги і тяготи невідомого до цього світу.

Все б добре складалося, але колишня подружка Андрія, ображена Оксана не хоче так просто відпускати хлопця. Готова зануритися в інтриги шоу-бізнесу, вона зробить все, щоб повернути хлопця. Минуле Саші, також не відпускає дівчину. Голлівудський актор красень зробить все можливе, щоб повернути Ларіну. Серіал Пекар і красуня 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У відносинах між молодими людьми будуть перемішуватися безліч труднощів в особі голлівудських акторів, продюсерів і просто дуже багатих людей. Витримавши всі випробування пара зможе довести свою любов всьому світу.

Режисер: Федір Стуков
Актори: Анна Чіповська, Микита Волков, Данило Вахрушев, Джеймс Тратас, Аліна Алексєєва (II), Ленні Хейден, Євгенія Дмитрієва, Олексій Макаров, Артур Ваха, Арарат Кещян, Олексій Розін, В’ячеслав Манучаров


загрузка...