Пронизливий вітчизняний військовий міні-серіал, що розповідає про те, як скромний вчитель хімії при настанні фашистів стає перекладачем в німецькому штабі, щоб врятувати життя своїх учнів і сім’ї. Режисером фільму став володар «Святого Георгія» Андрій Прошкін («Ігри метеликів»), а головні ролі виконали Віталій Хаєв і Лариса Мальована. Головний герой фільму — звичайний, непримітний вчитель хімії Андрій Петрович людей Похилого віку, яким учні дали прізвисько «Чарлі Чаплін» за його незграбну ходу і мішкуватий одяг.

Герой живе разом з дружиною і матір’ю в старому будинку-колодязі, зібрав весь інтернаціонал: євреї і росіяни, вірмени і українці. У цьому строкатому колективі скромний Старих ніколи не міг відстояти свої права, за що постійно зневажаємо коханими жінками. Проте все змінює Велика Вітчизняна війна і прихід в маленьке містечко німецьких військ.

Щоб захистити своїх близьких, людей Похилого віку змушений піти перекладачем у німецький штаб і щодня ризикувати власним життям… Серіал Перекладач 1 сезон (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Прошкін
В ролях: Віталій Хаєв, Йоахім Пауль Ассбек, Лариса Мальована, Карина Андоленко, Георг Блумрайтер, Петар Зекавица, Ганна Уколова, Борис Каморзін, Ольга Лапшина, Михайло Горбатов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress