загрузка...


Дії детективного серіалу розгортаються на території Санкт-Петербурга в 1985 році. У цей період часу відбулося безліч наукових відкриттів, які були по-справжньому блискучими. Люди готові на все заради творчого зростання, вони обожнюють подорожувати і приділяють увагу власному розвитку. У Петербурзі проживає відомий адвокат на ім’я Микола Андронов. У жителів міста він викликає захоплення, адже на його рахунку немає жодної програної справи. Чоловік працює в команді з Михайлом Заварзіним і Віктором Раскевичем. Їх досягнення постійно публікують на своїх сторінках газетні видавництва.

Колеги мають унікальне красномовство і неймовірний артистизм, завдяки чому стають прикладом для багатьох. В залах суду, де належить виступити Андронову продають квитки за дуже хороші гроші. Товариші в даний час розплутує складну справу, але коли в Москві з’являється такий же успішний юрист Гущин, вони стикаються з гідним противником. Серіал Переможці 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На міцній дружбі тримається багато чого, але, часом, цього недостатньо. Чоловіки дотримуються однакової філософії, не залишаються осторонь в складний час, проте не можуть знайти справжнє щастя.

Режисер: Ангеліна Никонова, Олександр Баранов
Актори: Микита Панфілов, Анна Чіповська, Юлія Пересільд, Микита Єфремов, Олексій Павлов, Валентин Самохін, Тимур Бадалбейлі, Тетяна Тімакова, Ілля Жданіков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress