загрузка...


Турботливі батьки зуміли прищепити дочці працьовитість і тягу до освіти. Сімнадцятирічна Юля обожнює Ольгу з Борисом, який віддав любов і турботу студентці коледжу. Хронічне захворювання зажадало комплексного обстеження в медцентрі. Біологічний матеріал батьків перевірили на сумісність, щоб виявити повноцінного донора. Коли аналізи дали негативний результат, настав шок. Відсутність генетичного зв’язку дочки з батьками пояснюється тільки фальсифікацією. Службове розслідування дозволило виявити гірку істину, що дитину підмінили в дитинстві при пологах.

За документами вдалося встановити можливі місцезнаходження справжньої дочки подружжя Морозових. Ниточка призводить до обителі Михайлових. У двокімнатній квартирі туляться п’ять чоловік. Яна є істинною спадкоємицею Бориса і Ольги по крові. Виникає моральна дилема у відносинах між старшим поколінням і дорослими доньками. Емоції переважають в бесідах між номінальними родичами. Чіткі грані, де розташовані свої і чужі, стираються. Палітра спорідненості змішується і розмивається відтінками і сумбуром. Гордість не дозволяє здійснювати різких рухів.

Принциповість недоречна в конкретному випадку, бо чужа помилка розгорнула долі навпаки. Висмикнути Яну з-під опіки Михайлових, які вклали душу у виховання дочки, не представляється правильним. Серіал Переплутані всі серії 2018 дивитися в хорошій якості.

Режисер: В’ячеслав Нікіфоров, Анаріо Мамедов
В ролях: Анатолій Білий, Любов Толкаліна, Дар’я Калмикова, Максим Карушев, Дар’я Конижева, Максим Важов, Христина Кучеренко, Станіслав Соломатін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress