Оперуповноважений Вадим Тарасов довго поневірявся по різних містах у пошуках себе, нарешті, він втомився від постійних переїздів і вирішив повернутися в місто, в якому народився і де пройшли його дитинство і юність. Тепер він живе поруч з рідними і відчуває себе чудово. Вадим влаштовується на роботу в слідчий відділ, там він знайомиться з колегою по цеху Веронікою. З найпершої зустрічі Вадим розуміє, що у жінки є таємниця, але розкривати її вона не має наміру, включаючи свого колегу Вадима.

У Вадима виникає пекуче бажання з’ясувати, що приховує загадкова Вероніка, і він починає власне розслідування з метою з’ясувати справжню правду. Багато часу він витрачає на пошуки інформації і копання в старій архівної документації, але нічого, що б допомогло в просуванні розслідуванні, він не виявляє. Спроби вивідати таємницю жінки не призводять ні до чого хорошого, крім появи серйозних неприємностей. Серіал Перші зустрічні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

В результаті під ударом виявляється близька для Вероніки людина. Вадим не звик відступати і здаватися, на кону життя Вероніки і її близьких, і він зробить все для порятунку її життя.

Режисер: Тимур Кабулов
В ролях: Ельвіра Болгова, Дмитро Ульянов, Олена Коренєва, Ганна Немченко, Катерина Сахарова, Денис Бургазлієв

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress