загрузка...


Успішна і впевнена в собі і своїх силах героїня міні-серіалу «Перший раз прощається» Тетяна всього досягла сама. У Тані є невелика швейна фабрика. Це її дітище, якому молода жінка присвятила свій час і сили. Тепер підприємство процвітає, втім, як і сама Тетяна. Героїня вважає себе щасливою людиною, адже крім улюбленої справи у неї є ще і сім’я. Таня впевнена, що чоловік їй вірний і дуже її любить. Однак на святкуванні десятирічного ювілею весілля Гліб зізнався Тані в своїй брехні. Виявилося що Гліб уже давно мав зв’язок на стороні. Його коханка Юлія навіть народила йому дочку Ганну.

Після важкої розмови невірний чоловік потрапляє до лікарні. Він не зміг пережити тяжкість визнання своєї багаторічної брехні. У лікарні Гліб просить Таню проявити милосердя і дозволити в останній раз побачитися з донькою. Тетяна погоджується на прохання чоловіка. Відмовити в такому проханні вона не має права. По-перше, дитина не винна в тому, що дорослі багато і грубо брешуть один одному. По-друге, незважаючи на всю біль Тетяна все ще відчуває до Гліба деякі почуття. Вона дозволяє привести Ганну. Юлія призводить шестимісячну дівчинку до батька, в лікарняну палату. А далі події набули досить дивне розвиток. Виявилося, що Юлія родом з того ж міста що і Тетяна. До речі, швейна фабрика Тані знаходиться саме там. Те, що дві молоді жінки є землячками трохи дивно, але це ще не всі збіги.

Попереду героїнь чекає низка розкритих таємниць і давніх секретів, які невідворотно вплинуть на їхнє подальше життя… Правда для початку Тані і Юлії належить у всьому спокійно розібратися. Серіал Перший раз прощається 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Володимир Харченко-Куликовський
У ролях: Ольга Арнтгольц, Костянтин Самоуков, Ольга Лук’яненко, Ірина Мельник, Олександра Богданович, Сергій Радченко (III), Людмила Ардельян, Сергій Калантай, Дмитро Оськін

загрузка...