Серіал Петро Перший. Заповіт 1 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Петро Перший — дивовижний персонаж, чия особистість знайома переважній більшості людей, що населяють нашу планету. Ця людина, в першу чергу, вплинув на долю розвитку Російської держави. У серіалі розповідь ведеться про двох останніх роках життя чоловіка і про те, як палко він одного разу полюбив. На схилі життя, в останні миті свого перебування серед живих, імператор раптом зрозумів, що палає почуттями до коханої дамі, чий вік дуже сумнівний. Суть в тому, що полюбилася йому діва відноситься до іншої вікової категорії, що вже там говорити про різницю в роках!

І все б нічого, але три десятки років — це суттєва цифра. Молоденька дівчина зачарувала чоловіка. Так от, свою увагу Петро загострює на княжні Марії Кантемір. Марія — це дивовижна представниця слабкої статі, яка до моменту розвитку подій вважалася справді освіченою людиною. Саме вона в один прекрасний момент стає імператрицею, а також і мамою для дитини Петра Першого. Природно, за життя вона мріяла про багатьох речах, що цілком природно для всіх.

Проте із-за підступів та інтриг, що існували навколо неї у той час, мрії просто не мали змоги втілитися в життя, збутися, і стати реальністю. Серіал Петро Перший. Заповіт 1 сезон (2011) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Володимир Бортко
В ролях: Олександр Балуєв, Єлизавета Боярська, Сергій Маковецький, Ірина Розанова, Олександр Філіппенко, Михайло Боярський, Сергій Шакуров, Ганна Ковальчук, Валерій Соловйов, Валерій Гришко


загрузка...