Співробітникам різних силових структур необхідно володіти професійними навичками, але цього мало. Володіння мистецтвом перевтілення – ось що вимагається від героїв, адже ніколи не знаєш про те, яку на цей раз начальство поставить завдання для виконання. Співробітникам ФСБ у своїй роботі нерідко доводиться застосовувати особливий творчий підхід. Останнім часом правоохоронці відчувають хвилювання, адже з незрозумілих причин активізувалася одне злочинне угруповання. Спецслужби вже давно вели стеження за членами злочинного угруповання, і згідно з останнім повідомленням, у справі замішані дуже великі суми грошей.

Ситуація починає виходити з під контролю, тому в оперативному порядку було прийнято рішення впровадити в ряди кримінального угруповання свого співробітника, який допоможе вивідати необхідну інформацію. Здавалося б, план продуманий ідеально і все йде за точно визначеним алгоритмом, але незабаром стає відомо, що засланий агент закохується у дочку ватажка угруповання. Серіал Під прикриттям 1 сезон (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До такого співробітники спецслужб не були готові, тому результат операції знаходиться під великим сумнівом. А засланному агенту в свою чергу доведеться прийняти непросте рішення.

Режисер: Тимур Алпатов
В ролях: Володимир Яглич, Сергій Газаров, Гурам Баблішвілі, Владислав Котлярський, Софія Торосян, Максим Важов, Каріна Разумовська, Михайло Солодко, Едуард Рябінін, Дмитро Проданов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress