Серіал Підкидьок 2019 перенесе глядача в 1926 рік, в пору становлення нової економічної політики у радянському союзі. Головний герой сюжету — провінційний шахрай, той самий Покидьок, який ховаючись від своїх переслідувачів, прибуває з Новгорода в Ленінград. Поява злодюжки в місті збігається зі зникненням голови одного з відділень міліції. Місцеві підлеглі приймають шахрая за свого нового керівника, адже вони схожі один на одного як дві краплі води. Тут би розчинитися герою в невідомості, але поява цікавих новин не дає цьому здійснитися.

Свіжоспечений начальник УГРО підслуховує, що в місті є великий склад, де зберігаються дорогі докази і конфісковане майно. Ну і як шахраєві не використовувати ситуацію, що склалася в своїх інтересах? Тепер все працює на його користь: інформація, отримана вдень, завдяки службі Слідчого, дозволяє вночі ефективно втілювати хитрий план по пограбуванню сховища.

Однак слідами злодія йдуть як його колишні переслідувачі, так і ленінградські оперативні працівники. Серіал Підкидьок всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Антон Борматов
Актори: Антон Шагін, Тимофій Трибунцев, Аглая Тарасова, Євген Антропов, Сергій Барковський, Семен Шкаліков, Микола Шрайбер, Володимир Глазков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress