Серіал Підміна 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мелодраматичний, російський серіал «Підміна» показує глядачам історію жінки Ольги, яка мала все і втратила це ВСЕ в одну мить. Її історія бере початок з того самого дня, як вийшла заміж за того чоловіка, якого вона дуже любила, і який, як думала наша героїня, любить її. Але насправді все було далеко від тієї ідеальної життя, в яку той негідник грав з жінкою. Так вийшло, що Оля стала жертвою підступного плану свого власного чоловіка.

Чоловік вигадав бездоганний план, інсценував все так, що його дружина в очах своїх колег, друзів і просто знайомих виглядала, як справжня негідниця, яка протягом тривалого часу обманювала свого чоловіка і змінювала йому. Насправді все це обман, але продумана до дрібниць брехня поламала Ользі всю її життя. Всю цю історію благовірний героїні придумав для того, щоб можна було негайно подати на розлучення і без будь-яких проблем поділити майно. І після розподілу грошей і загального майна він міг розкошуючи жити зі своєї коханки, з якою крутив шури-мури тривалий час за спиною у своєї дружини. Бідна жінка, яка нещодавно мала всі, зараз опинилася одна, на вулиці без друзів, роботи, не маючи грошей.

Чи зможе Ольга не просто знайти в собі сили, щоб продовжити жити далі, але і помститися підступному колишньому чоловікові. Хочете дізнатися, чим закінчитися ця історія, тоді включайте плеєр і не зволікайте з переглядом. Серіал Підміна 1 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Селіванов
В ролях: Олександр Бухаров, Катерина Семенова, Анна Котова, Олександр Андрієнко, Максим Житник, Василиса Нємцова, Андрій Рогожин, Олена Блинникова, Артем Осипов, Катерина Олькіна


загрузка...