Слідчий Слідчого комітету Андрій Клімов заслужив репутацію чесного і непідкупного. Він сміливо береться за будь-які справи, з якою б впливовою людиною не довелося б боротися. На його рахунку вже безліч справ проти корумпованих чиновників, але завжди слідчий намагається слідувати букві закону, не побоюючись погроз з їх боку. Такого ж ставлення до своєї роботи вимагає Андрій і від своїх підлеглих. А вдома його чекає любляча дружина і красуня-дочка. Але одного разу герой виявляється абсолютно в нестандартній ситуації. Він прокидається в тюремній камері. Йому повідомляють поліцейські, що він тут знаходиться вже 4 місяці. А посадили Климова за вбивство своєї дружини і дочки.

Однак він абсолютно нічого про це не пам’ятає. Єдине, що залишилося в пам’яті — це остання справа про смерть директора великої компанії. Тоді він почав підозрювати рідного брата президента, його близнюка. Але чому з пам’яті слідчого були стерті останні 4 місяці?

Хто ж міг його підставити у вбивстві рідних людей, адже він сам ніяк не міг цього зробити? Героя чекає зрада близької людини і переосмислення всього свого життя. Серіал Підсудний 1 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Бріус
Актори: Дмитро Паламарчук, Петро Риков, Олена Вожакіна, Андрій Терентьєв, Володимир Литвинов, Антон Гуляєв, Марія Російських, Андрій Марусин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress