загрузка...


У серіалі розповідається про сім’ю, в якій вже давно немає взаєморозуміння. Мила і Костя разом тільки тому, що у них двоє дочок. Костя не в змозі забезпечити сім’ю, тому Міла віддає перевагу коханцеві Томашу, досить успішній людині. Інша сім’я — Анна і її син Сергій живуть в очікуванні дива. Вони сподіваються, що одного разу їх зниклий безвісти батько і чоловік повернеться з Афганістану. Далі сюжет заплутується ще більше. Доля цих двох сімейств переплітається самим химерним чином: Кіра і Сергій, закохані один в одного, чекають дитину. Але вони ще занадто молоді, їм всього по 16 років.

У цьому серіалі розповідається про одну сім’ю, в якій вже давно панує нерозуміння. На даному етапі у Кості і його дружини Міли є тільки одна причина, по якій вони ще разом — це їх дочки. Оскільки Костя не в змозі заробити на потреби сім’ї, Міла заводить собі коханця і він її влаштовує набагато більше, ніж чоловік. Друга сім’я — молода жінка на ім’я Анна і Сергій, її син, живуть в постійному очікуванні чоловіка і батька. Він пропав безвісти в Афганістані, проте любляча дружина і син не можуть в це повірити і до сих пір сподіваються на диво. Ось цим двом сім’ям доведеться перетнутися в житті і долі їх переплетуться дуже скоро.

Кіра, дочка Кістки і Міли закохується в Сергія, сина Ганни і вагітніє він нього, але є серйозна перешкода народженню дитини — їм всього по шістнадцять років! Як будуть розвиватися події надалі? Серіал Пізнє каяття (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Оксана Байрак
У ролях: Артем хрещеників, Яна Глущенко, Альоша Барбіна, Олег Масленников-Войтов, Максим Дрозд, Ада Роговцева, Дар’я Волга

загрузка...