загрузка...


Головна героїня серіалу «Поїзд долі» Люся є сиротою. Після притулку дівчині вдається влаштуватися на роботу прибиральницею на вокзал. Однак прожити на невелику зарплату практично неможливо. Представниця прекрасної статі шукає підробіток і один з охоронців пропонує дамочки доглядати за його сином Пашею. Люся чудово ладнає з дітьми, тому подібна підробіток для неї здається справжньою знахідкою. Через якийсь час охоронець Федір закохується в дівчину.

Йому подобається спостерігати, як знайома спілкується з синочком і хлопчисько уважно спостерігає за всіма її рухами. Продовживши дивитися серіал «Поїзд долі» онлайн, вийде з’ясувати, що зізнатися в почуттях чоловікові заважає Павло. Виявляється, хлопчик не підозрює, що його мати насправді померла. Він до цих пір вірить, що батько повернеться і вони будуть жити щасливо. Тим часом Люся знайомиться з харизматичним хлопцем, який вміє справити враження на оточуючих. Він виявився в безвихідній ситуації.

Вислухавши сумну історію про пограбування і пошкодувавши жертву бандитів, героїня погоджується допомогти новому знайомому, не розуміючи, в які проблеми вплутується. Серіал Поїзд долі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Андрій Хрульов
Актори: Марина Іванова, Олександр Головін, Дмитро Мухін, Олександр Цуркан, Сергій Пукіта, Вікторія Бурчіц, Людмила Малєєва, Юліанна Міхневич

загрузка...