загрузка...


Гліб зумів відслужити в СК, що сьогодні дасть йому можливість вийти на пенсію і бути щасливим, однак. необхідно в дечому розібратися, перш ніж доля подарує тобі черговий шанс. Справа в тому, що під час слідства, чоловік починає підозрювати когось в дивній історії, а значить, дуже скоро потрібно поставити остаточну крапку у цих заходах, після чого з високо піднятою головою покинути службу, про що мріє кожен. Як виявилося, такий собі Олексій Бистров був виявлений мертвим, адже його переїхав поїзд. Як тільки чоловіка доставили в морг, де на наступний день повинні були провести приховування, виявляється, що вже вночі Олексій просто встав і вийшов.

Цього не може бути, адже може хтось просто його викрав. Ну як, людина, яку на смерть переїхав поїзд зумів власними ногами встати і піти. Неймовірно, але незабаром до Точиліну приєднується жінка, яка зараз є мозком компанії Юлія Дьоміна, яку кілька років тому навряд чи врятували з-під коліс електрички. Звичайно важко знайти спільну мову в той момент, коли між вами досить тривалий проміжок у віці, ви не знаєте на яку тему потрібно поговорити, щоб обом не тільки було цікаво, але і це якось допомогло розслідування, тому необхідно задіяти весь арсенал, який тільки присутній в хлопця. Містика — тільки так можна пояснити те, що сьогодні відбувається в світі, а героям необхідно, як можна швидше розкрити секрети до того моменту, поки доля не зіпсує ваше життя і не підкине в неї нові мотиви.

Відправившись в подорож, де на героїв чекає сутичка з чимось особливим, виявляється, герої ніяк не можуть відчувати себе в безпеці, їм завжди доводиться з чимось стикатися не людським, що і в цей раз їх погубить. Серіал По ту сторону смерті 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Чекалов
В ролях: Сергій Гармаш, Світлана Ходченкова, Борис Невзоров, Вікторія Ісакова, Ілля Любимов, Віктор Добронравов, Олександр Рапопорт, Ірина Цивіна, Ольга Титова, Джан Бадмаев, Станіслав Бондаренко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress