загрузка...


Дочка судді березня Євгенівна Романова, завершивши факультет юриспруденції, починає трудову діяльність в органах правопорядку. Посада слідчого сприяє самоствердженню. Справа перчаточник є дебютним розслідуванням героїні, яка зіткнулася з підступами минулого. Влюблива особа знайомиться з Олегом, який за іронією долі стає головним підозрюваним. Батьком кавалера є колишній авторитетний бандит Ворон. Випадкова зустріч з підступним сином злочинця виявилася підлаштований зловмисником, щоб помститися через дочку ненависному служителю Феміди.

Євген відправив несправедливо в табори невинного Ворона. Олег намагається довести невинність батька, що не вбивав творчого шанувальника матері Марти. Що стала головним доказом у вбивстві танцюриста рукавичка перекочувала в прийдешню сучасність. У парковій зоні невідомий злочинець жорстоко розправляється з вечірніми відвідувачами лісової зони міського скверу. Намагаючись проінформувати слідчі органи про своєму прагненні, бандит на місці злочину залишає чорну рукавичку.

Серійному маніякові вдається залякати жителів Трубінська невмотивованими діями, що беруть початок у далекій минулу епоху. Романової допомагають соратники оперативник Петруха з помічником Андрієм. Серіал Погляд з минулого 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анатолій Артамонов
У ролях: Віра Строкова, Михайло Пшеничний, Олександр Пєсков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress