загрузка...


Хто сказав що дівчата не можуть дружити один з одним? Три кращі подруги дитинства у фільмі «Погоня за трьома зайцями» дивитися онлайн, доказ того що навіть в 2015 цей вислів є абсурдним. Їх пригоди були завжди різноманітними і закінчувалися досить неспокійно. Подружившись коли були ще дітьми, подруги і уявити собі не можуть жити і не спілкуватися один з одним тривалий час. Ось і цього разу дівчата зібралися з’їздити, відпочити в один рекомендований їм пансіонат.

Але пригоди потворним чином в цьому детективному серіалі переслідує їх по життю, ось і тут вони стають свідками страшного і жахливого вбивства. Повідомивши в поліцію про злочин, дівчата з чистою совістю продовжують займатися своїми справами, але не одні вони були на місці злочину. Злочинець так само зауважив їх і вирішив що дівчат потрібно прибрати, але так що б ніхто і не подумав що це вбивство. Однією підрізали гальма, інший підсипали отруту, а третю ледве не збила машина. Але удача їх вберегла і тепер уже подруги йдуть розслідувати ці загадки і бажають знайти того хто це все робить. Серіал Погоня за трьома зайцями (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Слід їх призводить до одного музею «Райський сад» де їх і викрадають. Прокинувшись в якому занедбаному заводі, в дали від людей, дівчата будуть намагатися вибратися з цього місця живими Нас чекає блискуча гра акторів, всі серії і гарна якість безкоштовно.

Режисер: Олексій Свят
У ролях: Алла Юганова, Юлія Такшина, Катерина Копанова, Олександр Макогон, Олексій Симонов, Олена Купрашевіч, Андрій Терентьєв, Дмитро Соловйов

загрузка...