Серіал Поліцейський з рубльовки 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Поліцейський з рубльовки 3 сезон — довгоочікувана прем’єра, яка незабаром знову з’явиться на улюбленому телеканалі ТНТ. Здається що раніше Барвиха була спокійним селищем, і її забезпечені жителі ніколи не бачили безлічі кримінальних історій. Але після перегляду перших серій глядачі розуміють, що в місцевому відділенні поліції працюють досить дивні співробітники, що виробляють двояке враження. Вони досить забезпечені люди, мають дорогі автомобілі і проживають в шикарних будинках. Нерідко вони відвідують різноманітні покази та інші урочисті заходи, де можна зустріти зірок шоу-бізнесу та інших знаменитостей.

Серед них є і особливий екземпляр — Григорій Ізмайлов. Начальство його не любить через постійні витівок і інших сюрпризів з його боку. Вічні вульгарні жарти, приколи над старшими за званням і не завжди професійне ставлення до роботи. Але звільнити його не можна, так як за Ізмайловим числиться максимальний відсоток розкриття. Кращий друг Грицька постійно відчуває невдачі на особистому фронті і завжди звертається до товариша за порадою і допомогою. Але Григорій і сам не зміг визначитися з вибором другої половинки, і після невдалих спроб влаштувати особисте життя залишився ні з чим.

Він регулярно вирішує проблеми молодшої сестри, яка є досить зухвалою натурою. Хлопець часто витягує її з різних колотнеч і темних історій. Серіал Поліцейський з рубльовки 3 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ілля Куликов
Актори: Олександр Петров, Сергій Бурунов, Тетяна Бабенкова, Софія Каштанова, Роман Попов, Олександра Бортич, Анна Котова, Ростислав Гулбіс, Сергій Штатнов, Сергій Журавльов


загрузка...