Серіал Поліцейський з рубльовки 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Гриша Ізмайлов продовжує свою неординарну службу в правоохоронних органах. Ситуація з Алісою практично повністю вибила молодого хлопця зі звичної життєвої колії. Однак начальник оперативного відділу в найбагатшому районі Москви знаходить в собі сили, щоб зібратися і продовжити служити закону на благо Батьківщини. Невиліковна пристрасть до Аліси і обман Олени не дають Григорію спокою. Після упізнаною істини про рідного батька Аліси, Ізмайлов не може знайти собі місце і прийняти єдине правильне рішення.

Відкласти всі питання на час і зайнятися безпосередньою роботою — це далеко не все, чим Гриша починає себе нібито лікувати. Вчинки імпульсивного опера призводять до наслідків, від яких можуть постраждати не тільки його друзі і колеги, але і єдина сестра, недавно розпочала сімейне життя. Мухич тим часом намагається розібратися в собі і знайти для себе нові розваги, хобі. Серіал Поліцейський з рубльовки 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Пухкий слідчий продовжує дивувати своєю неперевершеною кмітливістю, чарівною поведінкою, та неординарними рішеннями. Начальник Володя намагається керувати ситуацією і невгамовними співробітниками, яких щодня тягне на пригоди.

Режисер: Ілля Куликов
В ролях: Олександр Петров, Сергій Бурунов, Софія Каштанова, Олександра Бортич, Тетяна Бабенкова, Роман Попов, Ростислав Гулбіс, Сергій Штатнов, Світлана Суханова, Ірина Вилкова


загрузка...