загрузка...


Російський серіал, який знятий, на сьогоднішній день, в найпопулярнішому детективному жанрі. У серіалі «Пошуки доказів» ви дізнаєтеся про непросту слідчу роботу, яка полягає в пошуку людей, що переступили межу закону. Головний герой картини, якого звуть Артемом Олександровичем, займає посаду кримінального експерта. Артем працює в парі зі слідчим на прізвище Сєдих. Але відносини у них дуже не прості, так як кожен приймає різні підходи до розслідування кримінальних справ. Артем відноситься до роботи дуже серйозно і з усією відповідальністю.

Він береться навіть найскладніше вбивство і не дивлячись на те, що дуже молодий, дає фору навіть самому крутому поліцейському. Напарник Артема, Сєдих, має свій підхід з розслідування злочинів. Йому простіше звинуватити першу-ліпшу людину і закінчити роботу над слідством, ніж намагатися шукати справжнього злочинця. Одного разу Артему доводиться розслідувати дуже незвичайне злочин. Навіть сищики зі стажем відмовилися братися за цю справу.

Це вбивство є вельми жорстоким і, судячи з усього, воно було скоєно людиною, дуже вміло сховав все сліди за собою. Що зробить Артем, щоб знайти вбивцю? Хто ж насправді виявиться найбільш хитріше? Серіал Пошуки доказів (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ілля Хотиненко
Актори: Олександра Урсуляк, Данило Страхов, Євген Коряковский, Валентин Смирнитський, Андрій Харибін, Сергій кагаку, Тимур Савін, Сергій Калашников, Костянтин Гацалов, Антон Момот

загрузка...