загрузка...


Комедійний серіал в деталях розповість про життя справжніх зірок і поділиться з телеглядачами тим, як знаменитості проводять час у буденному середовищі. Ключові персонажі забувають, ким є і намагаються жити спокійним і розміреним життям. Правда постійні натовпи шанувальників постійно порушують мирне обстановку і часто втручаються у життя прославлених персон, тим самим доставляючи їм цілу масу проблем самого різного характеру. Нехай вихідні протікають зовсім немає так, як героям того хотілося, вони не сумують. Взявши в себе руки, персонажі відправляються на черговий вихідний, щоб як слід перепочити.

Але прославлені персони просто не можуть провести і кілька годин без нової дози пригод. Новий день приносить безліч курйозних і безглуздих ситуацій. Ніхто з фанатів навіть не підозрює, що їм кумирам потрібна свобода, і вони повинні хоч іноді відпочивати від нудної повсякденності. Серіал Поза грою 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Щодня вони намагаються насолодитися відпочинком і забути про роботу, але часті неприємні ситуації заважають їм цього досягти. У підсумку знову потрапляють в скрутне становище, з якого терміново треба шукати вихід.

Режисер: Віктор Шаміров, Дарина Балинова
В ролях: Ростислав Бершауэр, Микита Павленко, Ганна Тараторкина, Микола Калинычев, Василина Юсковец, Анастасія Куімова, Дарина Щоголіва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress