Серіал Практика (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Часто так буває в житті, що коли змінюється начальство, відбуваються кардинальні зміни і в колективі, встановлюються нові правила і вимоги, часом викликають суттєві конфлікти. Головна героїня представленої драматичної кінострічки «Практика» вже кілька років працює хірургом в районній поліклініці. За цей час вона проявила себе як кваліфікований фахівець і заслужила повагу колег і вдячність пацієнтів. Але життя Євгенії Королевою кардинально змінюється після несподіваної зміни керівництва лікарні. Місце завідувача поліклінікою займає молодий лікар Ілля Соколов.

Цей чоловік прибув зі столиці, і, не відкладаючи в довгий ящик, починає встановлювати свої порядки в лікарні. Не всі рішення нового начальника припадають до смаку колективу, починають виникати конфліктні ситуації, які суттєво впливають на роботу. Але коли справа стосується життя людини, все інше відходить на інший план. Серіал Практика (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Спільна робота поступово зближує головних героїв, адже вони роблять спільну справу. Через деякий час між колегами виникає взаємна симпатія. Не завадять роботі виникли почуття між головними героями представленого телесеріалу?

Режисер: Андрій Сілкін
В ролях: Ксенія Лаврова-Глінка, Ельдар Лебедєв, Петро Баранчеев, Іван Шибанов, Ольга Чудакова, Олег Шкловський, Таїсія Шипілова Аліна Бабак, Ганна Потебня, Денис Баранов


загрузка...