загрузка...


Все дитинство Семен вирубок провів в дитячому будинку. Одного разу у нього з’явилася надія — багата й інтелігентна сім’я Пантелєєва зацікавилася милим хлопчиком. Всі були впевнені, що зовсім скоро вирубок нарешті знайде свою сім’ю. Але в останній момент Пантелєєва познайомилися з чарівною Дашею. Після вони прийняли рішення, що саме ця дівчинка вирушить в їх сім’ю. Вирубок відчував неймовірне зрада. У юному віці він пообіцяв собі, що обов’язково помститься Пантелєєвим як тільки буде можливість.

Минуло багато років. Дарина подорослішала. Батьки зробили все можливе, щоб вона побудувала успішну кар’єру — і зараз Даша працює на телебаченні. Ці роки були не так безхмарні для сім’ї. Оскільки вони втратили рідну й улюблену доньку Іду. Але найстрашніше випробування чекає Пантелєєва попереду. Адже Семен вирубок все ще пам’ятає про зраду.

Він обов’язково нагадає про себе і помститься за те, що Пантелєєва погубили його майбутнє, а не дали шанс п’ятирічній дитині, що мріє про хороших батьків. Серіал Приманка для ангела (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 1080.

Режисер: Валерій Девятілов, Татевік Саруханова
В ролях: Тетяна Арнтгольц, Любов Константинова, Марк Богатирьов, Володимир Жеребцов, Олексій Бардуков, Тетяна Лютаєва, Борис Щербаков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress