Серіал Привіт від лелеки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Антон проти поповнення в родині, вмовляє молоду дружину перервати вагітність — поки маленький термін, можна зробити аборт і почекати більш сприятливого часу. Чоловік загрожує, що вижене дружину, якщо вона не послухається і не сприйме всерйоз розумні доводи, а роль матері-одиночки не кожній під силу. Юлія вважає, що раз вибір зроблений, слабкий батько дітям ні до чого — подає на розлучення і йде від чоловіка, відмовляється знати його. У пологовий будинок майбутня мати вирушає на самоті, сусідка по палаті Олена — багата і розпещена фіфа, якої ніколи займатися дитиною.

В один прекрасний день жінка втікає, кинувши новонароджене чадо на тата, за сумісництвом — жебрака лікаря. Юля і Дмитро, залишившись в одну мить з немовлятами на руках і без других половинок, вимушено зближуються. Горе і невідомість лякають, але обидва домовляються в міру можливості допомагати спочатку в догляді за немовлятами. Серіал Привіт від лелеки (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Розгубленість від шокового стану поступово змінюється упевненістю, виховання діток приносить радість в сірі будні, перша посмішка і прорізався зубок здаються серйозними досягненнями. Дорослі розуміють, що не просто стали надійною підмогою в біді, а знайшли довгоочікувану любов.

Режисер: Гліб Якубовський
В ролях: Катерина Астахова, Артем Григор’єв, Інна Коляда


загрузка...