Валентина сюжету «Про що вона мовчить» з дитячих років любила возитися з дітворою, молодше її віком. Згодом добродушність дівчинки переросла в прихильність до немовлят, тому після закінчення школи, юна особа подалася навчатися на акушера. Роки навчання, що відрізняються особливою студентською безтурботністю, веселими вечірками, швидко пролетіли геть. Отримання бажаного диплома дозволило молодому фахівцеві влаштуватися в місцевий пологовий будинок, щоб на ділі підтверджувати свої знання. Валюша просто пурхала від щастя, адже давня мрія тепер виявилася дійсністю, тому акушерка дуже відповідально підходила до кожної появи нового життя.

Крім збулися бажань, панянка зустрічалася з хорошим серйозним хлопцем. Стосунки закоханих обіцяли завершитися швидким шлюбним тожеством. Пізніше дівчина продовжила підвищувати кваліфікацію, здобувши вищу освіту, що послужило початком ще більших робочих турбот. Але одного разу з пологового відділення зникає новонароджене немовля, підводячи матір до відчаю, а весь персонал повного подиву. Навіть старожили, з десятками років стажу, не пригадують подібних випадків. Тому маленьке провінційне містечко сколихнулося від тривожної новини, миттєво поширилася по маленькому поселенню.

Крім слідчих органів, миттєво взялися за пошуки, молодий відповідальний фахівець, відчувши приховану таємницю, взявся за самостійне розслідування. Серіал Про що вона мовчить (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Артем Антонов
В ролях: Станіслав Тікунов, Світлана Смирнова-Марцинкевич, Софія Лебедєва, Павло Майков, Ттаьяна Орлова, Олексій Аніщенко, Поліна Ватага

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress