Гліб з успіхом будує кар’єру і навіть не думає про те, щоб стати розсудливим і одружитися на підходящої дівчині. Він звик до самотності і найближчим часом не збирається створювати сім’ю, задовольняючись випадковими зв’язками. Хлопець дуже привабливий зовні, тому проблем при знайомстві з чарівними представницями слабкої статі у нього ніколи не виникає. Єдине, що його сильно турбує, так це відсутність спадкоємця.

Але і цю проблему він легко вирішує, відвідавши спеціальне агентство, яке займається тим, що за певну плату зводить своїх багатих клієнтів з жінками, готовими за винагороду народити дитину незнайомій людині. Обов’язковою умовою є її зникнення відразу ж після появи на світ немовляти. Однак з головним героєм відбувається інша ситуація. Марія, яка подарувала йому малюка, не йде з його життя, а поселяється з ним на одній території. Хлопці на протязі семи років спільно виховували сина, якого прозвали промінчик за його незвичайну посмішку.

Але одного разу настає момент, коли щасливому батькові набридає роль зразкового глави сімейства, і він пускається у всі тяжкі, що категорично не влаштовує біологічну матір хлопчика. Серіал Промінчик (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Бріус
Актори: Олександр Устюгов, Георгій стріляти, Галина Сумина, Валерія Шкірандо

загрузка...