Зовсім скоро відбудеться прем’єра нового проекту, який самі творці не охоче називають серіалом. Чотирьохсерійний фільм в жанрі авантюрна комедія, саме так охарактеризував даний проект режисер. У центрі сюжету колись відомий лікар реаніматолог з великим досвідом, але зовсім непростою долею. Через події, які ми дізнаємося подивившись всі серії, тепер він працює звичайним охоронцем, не від хорошого життя природно. Основних обертів серіал набирає після випадкової події, коли головний герой дізнається, що дочка, з якою він особливо і не спілкувався — потрапляє в біду.

Їй терміново потрібні гроші, яких немає в неї ні у колишнього лікаря. Є негласні фахівці, які здатні вивести з похмільного стану людей не зовсім звичайними способами їх по-народному називають «капельник». Саме ставши таким фахівцем і спробує заробити потрібну суму новоспечений батько. Серіал П’яна фірма 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже ставити на правильний шлях він буде лише заможних людей, а значить шанс вирішити фінансову проблему з’явиться. У фільмі підібраний зірковий склад, а значить, нудьгувати Ви не будете.

Режисер: Григорій Константинопольський
В ролях: Михайло Єфремов, Єлизавета Боярська, Іван Макаревич, Ганна Міхалкова, Марат Башаров, Вікторія Ісакова, Юрій Колокольников, Ірина Апексимова, Олександр Петров, Євген Циганов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress