Серіал Реалізація всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Протягом довгих трьох років майор з Пітера перебував у відрядженні у Владивостоці далеко від дому. Тут постійний холод і дме морський вітер, а саме місто розташовується на краю країни. Юрій Силаєв ніяк не міг дочекатися того моменту, як він повернеться додому і весь цей час стало для нього справжньою посиланням. Незважаючи на всі старання і зусилля у майора ніяк не вийшло відновитися в колишній посаді і незабаром до нього на допомогу вирішив прийти близький друг. Чоловік перебував на генеральному посту, і завдяки йому Юрій зміг приступити до оперативної роботи. Силаєв не звик дрібно плавати, але на даний момент у нього не залишалося ніякого вибору.

Одного разу він дізнається про одне резонансне вбивство і вирішує відразу ж підключитися до розслідування даної справи для того, щоб довести всім свої здібності та проявити талант. Був убитий місцевий кримінальний авторитет і поліцейські ніяк не можуть вийти на слід підозрюваного. Коли Юрій приступив до слідчих дій, то зовсім скоро йому вдалося вийти на корупційну мережу, яка перебувала всередині правоохоронної системи.

Чоловік навіть не міг і подумати, що таке взагалі можливо. Але чим більше він заглиблювався в суть того, що відбувається, тим самим наживав на свою голову серйозні проблеми. Серіал Реалізація всі серії (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Віктор Шкуратов, Сергій Щербин
В ролях: Дмитро Паламарчук, Едуард Флеров, Кирило Рубцов, Сергій Юшкевич, Михайло Тарабукін, Максим Дахненко, Олексій Красноцветов, Ірина Ларіонова, Ігор Ключников, Сергій Жарков


загрузка...