Серіал «Реальні пацани» – комедія про пермських хлопців, які намагаються пристосуватися до реалій сучасного життя. Микола Наумов – дрібний порушник закону. За крадіжку люків йому загрожує в’язниця. Це не перший привід в поліцію, тому становище серйозне. Альтернативою висновку стає участь в реаліті-шоу. За Коляном скрізь ходити знімальна група, яка і зафіксує процес його перевиховання. Живе головний герой разом з мамою Мариною. Вона працює в їдальні і зустрічається з власним квартиронаймачем Арменом. Останній торгує на ринку. Армен – дуже тихий і спокійний чоловік (на противагу співмешканці).

Друзі Коляна йому під стать, не надто щасливі, наївні і не дуже кмітливі. Едик працює в салоні стільникового зв’язку разом з Наумовим, а Антоха з Вованом трудяться в автомайстерні. Головна проблема Коляна – вибір між двома дівчатами. Одна доступна та проста, як і він сам. Друга з багатої родини, чий батько не приховує зневаги до потенційного зятя. Хлопець залишається з Лерой, вважаючи за краще боротися за любов, а не шукати простий шлях. За той час, що за Наумовим слідують телевізійники, чого тільки не відбувалося в житті пермяка.

Він одружився і обзавівся сином, пробував вести бізнес і вчитися, перебирався на деякий час в Москву, не раз потрапляв у халепи і долав труднощі разом з приятелями і членами сім’ї. Серіал Реальні пацани 1-10 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Жанна Кадникова
Актори: Микола Наумов, Антон Богданов, Володимир Селіванов, Станіслав Тляшев, Зоя Бербер, Марина Федунка, Марія Скорницкая, Валентина Мазунина, Армен Бежанян, Ігор Ознобихин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress