Серіал Реальні пацани 11 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дуже важливі перм’яки в справі! Отже, в черговому сезоні, співробітники поліції Пермі зробили загальний висновок: громадянин Ігор Соловйов, який нахабно порушив встановлений порядок, повинен отримати умовний термін. Тепер він знаходиться в пошуках людини, що може наставити його на вірний шлях. Така людина, незабаром, – це молода людина, депутат без наявності досвіду, Микола Наумов. Ігор дуже радий, що познайомився з так званим, наставником, адже він отримав свободу і деяку славу завдяки йому. Хоча, Коля має і без нього безліч турбот, так як, проходить важкий період. Він нещодавно балотувався, має сім’ю і безліч проблем. А тут треба ще й доглядати за кимось.

Герой зовсім не знає, якою має бути поведінка слуги народу, проте, встиг надати допомогу деяким жителям. До будь-якого завдання він підходить з серйозною відповідальністю, а хабарі для нього категорично неприйнятні. Микола відремонтував багато доріг, організував масові заходи, закрив бандитські притони. Так що, Ігорю дуже пощастило з «вихователем», який знайшов йому непогану роботу в громадському харчуванні.

Тепер хлопець миє посуд, прибирає, в якості заробітної плати отримує їжу. Незабаром, його повсякденна стабільність порушується – народжується ще одна дитина… Серіал Реальні пацани 11 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Жанна Каднікова
Актори: Марія Скорніцкая, Микола Наумов, Антон Богданов, Армен Бежанян, Володимир Селіванов, Зоя Бербер, Марина Федунків, Ігор Ознобихин, Валентина Мазунино, Станіслав Тляшев


загрузка...