Часто ми навіть не замислюємося, в який момент певні люди стають рідними. А ще частіше рідні люди зникають безслідно. Головна героїня Галина багато труднощів зазнала на своєму життєвому шляху. Вона є еталоном сильної жінки, яка здатна на багато що заради близьких людей. Життя її являє собою смугу перешкод, але жінка не боїться труднощів. У неї дві дорослі дочки, її відрада. Чоловік її Сергій, — давно забуте минуле, однак, обставини так складаються, що вона з ним несподівано випадково зустрічається. Ця зустріч змінює все, її життєвий вектор змінює напрямок. Нахлинули емоції і спогади — жінці важко з усім впоратися, але залізна, вона залишається леді всередині.

Складна картина людських почуттів — цей серіал стане унікальним калейдоскопом емоційних відчуттів жінки, яка всього в житті досягла сама. Вона давно забула, що означає вірити і довіряти чоловікам. Вона по праву може вважатися ветераном корабельного справи, оскільки пройшла безліч випробувань на воді — від холоду і вітру, до складнощів з персоналом і механізмами. У неї давно немає страху залишитися одній, вона стала сильною, і зворотного шляху бути не може. Якщо подивитися їй в очі, то ви побачите стільки болю, якщо вимірювати, то тільки океанами. Кожен день для неї — це вибір добра і зла, честі і гідності.

Вона знає все про морській справі, але вона не знає, яке це — бути жінкою в повній мірі цього значення. Нове життя приходить на її судні, тепер необхідно подолати і це. Серіал Рідні люди 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Царьов
Актори: Ірина Розанова, Андрій Ільїн, Марія Машкова, Варвара Бородіна, Гнат Акрачков, Андрій Феськов, Артем Ткаченко, Семен Шкаліков, Наталія Вдовіна, Ольга Дібцева

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress