Сюжет серіалу «Російський переклад» переносить нас 1985 рік. Молодий симпатичний військовий перевізник-арабіст Андрій Обнорскій потрапляє на стажування в Народну Демократичну Республіку Ємен. Хлопець спільно працює з групою російських військових радників, які будь-яким шляхом мають навчити всьому чого вміють єменську армію. Закінчили навчання, наш головний герой потрапляє в епіцентр великих подій – справжня африканська погодка, політичні розправи, а так само веселощі з російськими спецслужбами. Через деякий час Андрій намагається прийняти участь у військових операціях, виявляється свідком військового перевороту і великої війни в Адені.

Але в цій спекотній країні одного разу Андрій знайомиться з привабливою дівчиною, в яку закохується і вона стає для нього вірним другом. Одного разу лейтенант Обнорскій відправляється в ще одну відрядження чимало прекрасну країну Лівію. Але він хоче зустрітися з одним з єменської стажуванні. Серіал Російський переклад 1 сезон (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так склалися обставини, що замість цього Андрій повинен розслідувати найнебезпечніше діло, яке пов’язане з сумнівним самогубством і воскресити всіх примар минулого. Йому вдається розкрити багато таємниць, про які, можливо, і не хотілося б дізнаватися.

Режисер: Олександр Черняєв
В ролях: Микита Звєрєв, Марина Черняєва, Павло Новіков, Андрій Фролов, Тетяна Абрамова, Сергій Векслер, Олександр Макогон, Олександр Пашутін, Раміль Сабітов, Сергій Селін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress