У центрі цього чудового твору можна побачити головного героя на ім’я Іван Козирєв, якого всі рідні та близькі звикли називати просто «Козир». У далекому минулому він був не дуже слухняним громадянином і намагався з кожним днем заробляти на життя крадіжками. Промишляючи в Ростові, хлопець поступово вибивався в люди, але якою саме ціною він все це робив? Зараз варто побачити, як головний герой опинився в часі, коли його життя, разом з сучасним світом постійно почали змінюватися. Влада і нові порядки з’явилися в місті, і разом з цим Козир взявся очолювати нове формування порядку в суспільстві.

Стаючи начальником знову сформованого відділу карного розшуку, людині належить виконувати все більш легко і просто. З кожною миттю центральний персонаж намагався досягти всього найкращого, чоловік намагався стати першим в тій чи іншій області, намагаючись домагатися всього найкращого. Серіал Ростов 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ловити множинних злочинців і постаратися бути саме тим унікальним персонажем, що змінить все своє життя в кращу сторону, намагаючись постійно домагатися успіху і стає тим особливим людиною, якій немає перешкод у роді його діяльності.

Режисер: Павло Дроздов
В ролях: Артур Смольянінов, Олексій Барабаш, Софія Ардова, Олександр Головін, Іван Охлобистін, Костянтин Адаев, Євген Горьковський, Микита Тарасов, Євген Зеленський

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress