Головна героїня телесеріалу «Роза і чортополох» є дурною і наївною особливою. Ольга неодноразово закривала очі на допущені коханим помилки, і воліла не помічати регулярні зради. Дівчина сподівається на те, що незабаром чоловік одумається, і вони зможуть вибудувати міцну і дружну сім’ю. Але бабій не збирається мінятися, і в підсумку терпіння жінки увірвався. Вона вирішує розірвати із зрадником всі відносини, і збирається подати на розлучення. Але… Несподівано її чоловік отримав страшну травму, що відстрочило звернення в ЗАГС.

Ольга збирається доглядати за чоловіком, і тільки після того як він оговтатися, розірве з ним зв’язки. І не встигнувши заявити чоловікові про свої наміри, вона отримує безліч загроз. Але поліцейські впевнені що це не більше ніж плід фантазії дівчини. Аналогічної думки дотримується і мати головної героїні, яка страждає манією переслідування. Серіал Роза і чортополох всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

І зараз вона думає що страшне захворювання проявилося і в її дочки. Допомоги беззахисною дівчині чекати нема звідки, а тому незабаром вона ризикує потрапити в серйозну халепу.

Режисер: Ашот Кещян
Актори: Євгенія Лоза, Ілля Оболонков, Олексій Аніщенко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress