загрузка...


Головна героїня не розуміє, чому хлопці поводиться неправильно по відношенню до дівчат, чому зраджують їх ?! Крім того, вона теж страждала від неспроможності в особистому житті, оскільки молоді люди не виправдовували її надій. Незважаючи на це, героїня була привабливою дівчиною. І ось, коли в чергових відносинах стався провал, головна героїня сильно засмутилася, вона стала вважати себе повною невдахою. Коли від Іри, знову, залишилася одна, то вирішила, що означає така її доля, жити в повній самоті, бути вільною і незалежною жінкою.

Під тільки так це насправді, можливо, дівчині не слід робити настільки поспішних висновків, як би там не було, але завжди є шанс все змінити, хоча б спробувати. Ірина поринула в роботу, вона хотіла реалізуватися хоча б в цьому. Тепер для дівчини на першому місці стоять гроші, а інше неважливо. Ірина рухалася до поставленої мети. Поступово, їх простого працівника банку вона змогла стати керівником, сильним і владним. Жінка багато працювала. Якось, подруга запропонувала їй розслабитися поле важкого дня і записатися на танці, де можна трохи підбадьоритися і викинути весь негатив, що накопичився за день. Іра послухалася поради. Викладачем сальси став цікавий молодий чоловік на ім’я Ігор. Він привертав увагу всіх, особливо представниць прекрасної половини людства.

Головна героїня, після відвідування декількох занять, зрозуміла, що ця людина створений для неї, він саме той, коли чекала вона все життя. Питання в іншому: Ігор що думає з цього приводу? Як би там не було, але в житті обох молодих людей настають великі зміни і цього не уникнути. Серіал Сальса (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Іван Глубоков
У ролях: Павло Делонг, Олена Бабенко, Борис Хвошнянський, Діана Естрада, Анна Ардова, Олександр Семчев, Данило Воробйов, Ангеліна Стречин, Артем Йошкін, Світлана Тимофєєва-Летуновська

загрузка...