Саша і Таня знайомі ще зі студентських років. Саме під час навчання вони вирішили розпочато відносини, які прожили вже так довго. Через різні труднощі довелося пройти молодим людям, для того, щоб одружитися. Тепер вони одне ціле. У них народився чудовий син Альоша. І начебто всі щасливі, але побут сімейного життя «з’їдає» всіх. Наші герої переживають безліч проблем, як і будь-яка середньостатистична сім’я. Проходить час, син підростає і може піти в дитячий сад. Тепер у родині Сергєєвих ставати менше проблем, адже Тетяна більше не сходить з розуму по одноманітного життя, вона виходить на роботу.

Сашка так само чекають приємні клопоти, його підвищують на роботи. Сергеевы купують свою квартиру. Начебто все чудово, але все одно, Саша і Таня не можуть прожити спокійно день, без «приколів». Друзі Сергєєвих, Гоша і Ліля, нарешті одружуються. Вони влаштовують весілля у піратському стилі, на якій Сильвестр Андрійович дарує молодятам скриня зі скарбами.

Сам Сильвестр Андрійович одружитися на молодій красуні Евочке, яка в недалекому майбутньому народить йому дитину. Серіал СашаТаня 7 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Сергій Казачанский, Михайло Старчак, Андрій Богатирьов
Актори: Віталій Гогунський, Віктор Полторацький, Валентина Рубцова, Наталя Ходус, Лариса Баранова, Олексій Клімушкін, Андрій Свиридов, Андрій Гайдулян, Олексій Гаврилов, Арарат Кещян

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress