загрузка...


На екрани телевізорів 13 травня виходить новий 2 сезон популярного комедійного серіалу СеняФедя 2019. У центрі сюжету опинилися двоє кумедних і талановитих в кулінарії друзів. Хлопці не вміють робити нічого, окрім як готувати смачний обід. Вони працюють в місцевому ресторані, їх страви радують відвідувачів, але друзям набридає працювати на господаря. Вони хочуть більше заробляти, і приймають рішення відкрити власний бізнес. Стартувати герої зібралися зі звичайної закусочної під відкритим небом. Для відкриття герої беруть кредит в банку, в надії повернути гроші з першої прибили. Готувати Сеня і Федя будуть самостійно, оскільки впевнені в своїх кулінарних здібностях.

Але плани героїв не збуваються, вони сильно прорахувалися з відвідувачами. Люди воліють їсти в тихому і затишному місці, а не біля траси і пили. У друзів починається паніка, їх заклад в день відвідує не більше п’яти людей, і якщо ситуацію не виправити, бізнес доведеться закрити. Підходить дата першого внеску, а герої не заробили ще достатньо грошей. Якщо вони вчасно не повернуть банку кредит їх чекають великі проблеми.

Хлопцям доводиться сушити голову, як залучити відвідувачів. Але чи примудряються кулінарні друзі придумати геніальний план, залишається загадкою. Серіал СеняФедя 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Антон Федотов
Актори: Сергій Лавигін (Сеня), Михайло Тарабукін (Федя), Анна Бегунова, Ірина Аугшкап, Леся Кудряшова (касирка)

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress