загрузка...


У серіалі «Сердечні рани» мова йде про доктора Смирнова. Юрій Смирнов — красень-чоловік і успішний кардіохірург. Він дуже любить свою роботу і молоду дружину Катю. Батько Каті очолює кардіоцентр і він має намір в майбутньому передати свій пост зятю. Одне тільки затьмарює життя Юри: відсутність дітей, але подружжя все-таки вірять, що і в їх будинку будуть звучати дитячі голоси. Молодий кардіохірург працює над складним методом операції на серці. Впроваджуючи цей метод, Смирнов приїжджає в маленьке містечко Приозерськ.

У лікарні цього міста він починав свою роботу після інституту. Саме в цьому містечку Юра в момент приїзду зустрічається з Анжелою, своєю першою любов’ю, яку не забув і досі. У Анжели є син, якому терміново потрібна операція. Доктор Смирнов забирає Анжелу з сином до Москви і готує до операції. Серіал Сердечні рани всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Слава, брат дружини Юрія Каті, хоче зруйнувати їх союз і ситуацію, що склалася вирішує використовувати на свою користь, для цього він будує каверзні плани. Крім того він хоче і усунути конкурента на місце директора кардіоцентру.

Режисер: Михайло Жерневский
В ролях: Юрій Батурин, Яна Шивкова, Ольга Філіппова, Анатолій Гур’єв, Руслан Чернецький, Марія Арнаут

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress